Ostoskori on tyhjä

scriptspot_sitewide_nocheckout

scriptspot_sitewide_nocheckout

Kaikki tuotemerkit A - Ö

Asiakaspalvelu avoinna

arkisin 9-15

  • Soita

    075 3255 750

Hong Kong -myymälät



HUOM: Hong Kong Tavaratalojen omat www-sivut ovat täällä »

 
Espoon keskus Nimismiehenpelto 6
02770 Espoo
Puh. 075 325 5100
espoo@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Espoo Martinsilta Martinsillantie 10
02270 Espoo
Puh. 075 325 0600
martinsilta@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Huittinen Lauttakylänkatu 12
32700 Huittinen
Puh. 075 325 4850
huittinen@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-16
su 12-17
     
Jyväskylä Saarijärventie 50-52
40270 Palokka
Puh. 075 325 5950
jyvaskyla@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Kaarina Laasmäenkatu 6
20780 Kaarina
Puh. 075 325 4650
kaarina@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Kangasala Mäkirinteentie 1
36220 Kangasala
Puh. 075 325 4950
kangasala@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Kerava Alikeravantie 34
04250 Kerava
Puh. 075 325 5050
kerava@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Kouvola
Katajaharjuntie 4
45720 Kuusankoski
Puh. 075 325 5400
kuusankoski@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Kuopio Leväsentie 2
70700 Kuopio
Puh. 075 325 0650
kuopio@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Lahti Kauppakatu 17
15140 lahti
Puh. 075 325 5250
Fax (03) 874 9150
lahti@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Laitila Pilppulantie 1
23800 laitila
Puh. 075 325 4600
laitila@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-16
su 12-17
     
Loimaa Hossinkatu 1-3
32200 Loimaa
Puh. 075 325 4750
loimaa@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Mikkeli Setrikatu 2
50100 Mikkeli
Puh. 075 325 5300
mikkeli@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Nummela Ratastie 3
03100 Nummela
Puh. 075 325 5200
nummela@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Parainen Rantatie 32
21600 Parainen
Puh. 075-325 4550
parainen@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-16
su 12-17
     
Pirkkala Partola Kenkätie 4
33950 Pirkkala
Puh. 075 325 4900
pirkanmaa@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Pori Itäkeskuksenkaari 2
28130 Pori, Mikkola
Puh. 075 325 4800
pori@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Porvoo Ratsumestarinkatu 7
06100 Porvoo
Puh. 075 3255150
porvoo@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Raisio Kuloistentie 3
21280 Raisio
Puh. 075 3254500
turku@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Rauma Äyhönjärventie 1
26100 Rauma
Puh. 075 325 5350
rauma@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Riihimäki Voimalankatu 6
11100 Riihimäki
Puh. 075 325 5500
riihimaki@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Salo Savenvalajankatu 1
24100 Salo
Puh. 075 325 4700
salo@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Seinäjoki Päivölänkatu 2
60120 Seinäjoki
Puh. 075 325 5450
seinajoki@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Vaasa Laturintie 1
65100 Vaasa
Puh. 075-325 0707
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
     
Vantaa Porttipuistontie 1
01200 Vantaa
Puh. 075 325 1000
vantaa@hongkong.fi
ma-pe 9-20
la 9-18
su 12-17
 
Verkkokauppa
Hong Kong Klubi

Maksutavat verkkokaupassa